| andreiminion a întrebat:

Mi-am facut de curand un card la BRD si as dori sa stiu daca il pot alimenta cardul de la bancomat asa cum este la ING. Daca nu cum pot depune bani pe el?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti, la ATM-uri speciale. In general la marile centre regionale, se gaseste cel putin unul.

| andreiminion explică (pentru DoarBogdan):

Ok multumesc dar de exemplu eu am o sucursala langa mine as putea sa depun la ATM de la ei sau neaparat la "robotel"

| DoarBogdan a răspuns (pentru andreiminion):

Pai daca acolo exista un ATM care sa permita acest lucru... da, nu stiu ce este acolo. Daca nu, la robotel. Daca nici robotel nu au, atunci mergi direct la ei si depune-i "fizic".

Spre exemplu, eu am unul fix in incinta bancii. Mergi si vezi acolo happy

Numai bine! ^_^

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca poti Totusi trebuie sa stii ca la cele mai multe tonomate mici ai functia doar sa scoti bani. Pentru depus cel mai sigur mergi la o bancă BRD.