| Ciprian20047 a întrebat:

Momentan imi fac studiile, dar doresc sa fac ceva bani, ma gandeam la o afacere dar nu am idee ce pot sa fac. Ma ocup si de fotografie dar merge greu in perioada asta. Asa ca daca aveti idee ce afacere pot sa incep cu un buget relativ mic.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar... daca ar fi o afacere profitabila de facut, cu buget relativ mic si cineva ti-ar raspunde... de ce nu ar pastra-o lumea pentru ea?

Dar oricum. Poti sa te angajezi la diferite companii, care se ocupa de design. Mai ales ca lucrezi de acasa si iti place partea asta creativa/fotografie.