| liv006 a întrebat:

Salut, o intrebare, stie cineva de ce nu pot conecta un card visa la contul de paypal? Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce fel de visa card este, debit sau credit?

| Osneros a răspuns:

Nu stie nimeni daca nu dai detalii si nu poti fi deranjat sa intrebi direct la banca sau la paypal customer support.

| ady18 a răspuns:

Pentru ca acel card nu este facut pentru plata online, cel mai sigur te duci si intrebi la banca daca acel card poate fi folosit la tranzactii pe internet

| Noelsafta a răspuns:

Pur si simplu fa-ti un cont de PayPal si vei vedea acolo un buton cu adauga card si iti pui acolo datele cardului.