| mihaelaic a întrebat:

Salut, oameni dragi! Voiam să vă întreb dacă ştiţi cumva câţi bani pot PUNE minim la CEC, dacă doresc să îmi fac un cont de economii? (nu spun nimic de dobândă, ci doar de a îi pune).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valoarea minima la contul de econimii este 100 lei. Dar nu iti recomand CEC-ul din cauza comisioanelor mari si multe. Cauta alta Banca.

2 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Pune si tu 100 lei...iti spune la banca.

| Skypee a răspuns:

Cat vrei, pai deschizi un cont pe numele tau si in fiecare luna(cred) trebuie sa platesti o suma de bani sa iti tina contul deschis si in cont depui cati bani vrei.