| IoanaPM a întrebat:

Salut, oare ma poate ajuta cineva cu niste raspunsuri? Am achizitionat de curand un excavator si vreau sa ii fac un casco. Am nevoie de aceleasi acte ca la un automobil sau mai trebuie ceva? Cei de la asigurari nu mi-au dat foarte multe detalii si m-au lasat nelamurita si cu multe intrebari...

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cum adica cei de la asigurari te-au lasat nelamurita si cu multe intrebari? De ce nu ai insistat sa-ti raspunda la toate intrebarile si sa pleci lamurita? Doar este interesul lor sa te lamureasca si sa-ti vanda o asigurare.

Plus ca nu inteleg ce era atat de greu de lamurit? Sunt trei intrebari mari si late:
1. "Oferiti CASCO pentru excavatoare?"
2. "Cat costa?"
3. "Ce acte imi trebuie"?

La care dintre intrebarile astea nu ti-au raspuns?

| Alverto a răspuns:

Wth, ai mai pus întrebarea asta, așteapta ca cineva sa îți răspundă și nu mai o pune pentru că spamul este sancționat
Și până la urmă ce face o femeie cu un excavator laughing