| laeimbrea a întrebat:

Salut, pana acum faceam toate actele (note de receptie, rapoarte zilnice, etc.) tipizate, le scriam, iar acum am zis sa intru pe smartbill si sa incep sa le fac acolo.
Intrebarea mea este cum fac sa am fiecare gestiune separat, adica eu am un bar si un magazin iar pe site merge sa adaug facturile la gestiuni diferite dar rapoartele Z nu merg...

Intelegti ce spun? Vreau sa adaug si sa am soldurile separat unele de altele...

1 răspuns:
| Pubexpresssrl a răspuns:

Ia-ți tipizate cas mai sfinte