| Username55 a întrebat:

Pot incarca un cont la o casa de pariuri cu paysafecard? La ce case de pariuri? Merge la Unibet, Fortuna sau Netbet?

Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu am incercat, in parte, la fiecare casa de pariuri enumerata de tine, insa normal ar fi sa-ti poti incarca contul cu un paysafecard. Pe vremuri, asta era metoda preferata de mine cand jucam pe bet365.

5 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Ce sumă ai de tot întrebi?laughing
Vinde-l mai departe la prieteni sau fă-ți un cont pe un site de pariuri și încarci contul cu paysafeul ăla și apoi dai retrage pe cardul tău bancar.laughing Nu e foarte greu. :p

| Username55 explică (pentru NAT0):

Daca ai chef sa raspunzi este in regula pentru mine, daca nu... poti trece peste intrebarile puse de mine.
Nu inteleg de ce contorizezi activitatea si intrebarile mele de pe site? probabil ca nu ai nimic mai bun de facut;-)

| NAT0 a răspuns (pentru Username55):

Vrei un răspuns mai clar?
Nu poți să scoți banii de pe psf! Poți doar cu ajutorul unui card de credit și faza cu site-ul „un cont pe un site de pariuri și încarci contul cu paysafeul ăla și apoi dai retrage pe cardul tău bancar".
Și ți-am explicat faza cu siteul. -.-
Ești greu de cap. rolling on the floor

| Pelmus_Antonio_1993 a răspuns:

Nu e greu sa intri pe site si sa cauti metode de plata...

| Username55 explică (pentru Pelmus_Antonio_1993):

Eu doar am intrebat... nu cred ca ar trebui sa ai o atitudine critica fata de mine