| kaBooMx a întrebat:

Salut, poti avea un cont paypal fara sa ai card? Adica contul sa fie online, si sa zicem in contul ala sa intre niste bani, iar cu banii aia sa platesc o comanda online sau ceva de genul. Deci doar un cont in care intra/pleaca bani, FARA card sau sa mergi la banca, etc.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti asa ceva! Trebuie sa ai card bancar care trebuie modificat si ala la randul lui ca sa poti plati cu paypal!

| mixxjim a răspuns:

Nu merge, ei iti cer un cont de banca atunci cand iti creezi contul si fac legatura intre contul de paypal si contul din banca, daca nu ai nu ti-l fac