| GreenLoveHH a întrebat:

Problema sta in felul urmator : Mama lucreaza de ceva timp in Spania iar intamplarea face ca ea sa primeasca o suma de bani pe un card,e posibil ca eu sa ridic din banii aceia avand in vedere ca,cardul este la ea in Spania? Doar cu pinul sau ceva de genul? Si inca ceva, nu sunt major (am 17) oare e posibil? Ea mi-a zis sa ma duc la BCR sa intreb, o sa fac si asta dar daca sunteti cumva familiari cu politica lor as fii foarte fericit sa stiu la ce sa ma astept!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti ridica banii fara a avea cardul. Mama ta poate sa-ti transfere bani, pe cardul tau sau printr-un transfer rapid gen Western Union sau Moneygram.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| victor73 a răspuns:

Poti sa transferi bani prin western union

Răspuns utilizator avertizat