| Saiko10 a întrebat:

Recent am auzit de termenul dropshipping si mi se pare interesant conceptul,dar cam imi este noua toata treaba si as vrea sa aflu mai multe informatii, as vrea sa raspunda numai cine se pricepe si nu cineva care a doar a dat un search pe google pentru ca asta pot face si eu, asa ca as vrea sa imi spuna care este treaba cu dropshippingul cineva care il practica si a avut ceva sucess.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dropshipping a răspuns:

Salut Saiko10. Intr-adevar termenul DropShipping pentru unii e nou iar pentru altii nu. De aceea eu am inceput sa aduc solutii si strategii pentru Dropshipping in Romania din Spania si USA. Daca vrei sa te uiti pe siteul meu inca mai lucrez la el si mai am de adaugat multa informatie. https://mihaidobre.com/ro/.S per sa iti fie de folos, Salut

| Saiko10 explică (pentru Dropshipping):

O sa arunc o privire, multumesc de sfat.

4 răspunsuri:
| Dropshipping a răspuns:

Multumesc frumos! Daca ai intrebari sau nelamuri, te ajut cu cea mai mare placere! Salut

| Saiko10 explică (pentru Dropshipping):

Super, chiar cautam pe cineva cu experienta cu care sa vorbesc daca am o nelamurire, daca nu inteleg ceva te anunt. Multumesc inca o data.