| RaZwAnnn a întrebat:

Recent am primit de la un baiat din Germania un cod paysafe in valoare de 40 de euro, dar nu ii pot folosi in Romania sau in alta tara. Ce trebuie sa fac sa ii folosesc? Multumesc de ajutor.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu poti. se foloseste doar in tara respectiva.

| Andreimta a răspuns:

Daca l-a blocat deja, trebuie sa sune el la ei sa ii dea banii inapoi intr-un cont bancar!
PAYSAFE poate fi folosit numai in tara in care a fost cumparat, mi s-a intamplat si mie, mi l-a blocat si ciuciu. si ca sa imi dea banii inapoi trebuie pasaport, buletin, poza cu paysafe, documente