| ThatGuy98 a întrebat:

Saptamana viitoare voi merge la Banca Transilvania sa ma programeze intr-o zi sa vin cu actele pentru a lua un credit de aproape 10 mii de euro. Cred ca trebuie sa astept si pana aproba treaba asta.
Nu stiti cam cat timp dureaza toata procedura pana cand voi primi banii?

Răspuns Câştigător
| Itanul a răspuns:

Tu duci actele si ei analizeaza dosarul. Sa fie toate, sa fie corecte. Da din cat stiu eu, nu se aproba pe loc. Depinde cand este sedinta, dupa depunerea dosarului. Poate fi intre 2 si 4 saptamani. Sau mai mult. Depinde ce fel de credit este.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! De ce ai facut imprumut bancar? Trebuie sa te gindesti ai deunde sa platesti lunar creditul la banca? Cu banca nu este de glumă si daca nu ai deunde achita risti sa ti pierzi casa pentru o prostie, bani din banca se iau doar pentru cazuri de viata si de moarte cand ai epuizat orice solutie, dar tu cu 10.000 de euro ce faci? Ca nici casă nu i ti poti lua de ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 10-15 zile

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Sfatul meu este sa nu iti faci credit la banca. O sa platesti mult mai mult. Mai nine muncesti pana strangi banii necesari, decat sa platesti nu stiu cati ani. happy