| LupuMarianD2 a întrebat:

Salut. Se poate castiga si pe ora la livrari sau doar pe comanda livrata? Si cam cat ai face pe ora o ora in medie? Sunt cu bicicleta. Si ce recomandati tazz glovo sau beefast? Intreb de plata pe ora deoarece nu ma misc foarte repede pe bicicleta incerc sa merg mai sigur deoarece in unele parti nu sunt piste de biciclete prin Bucuresti.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Plata pe ora? Ntz.
Ai comision la livrare si atat.
E treaba ta cat de repede te misti.

| LupuMarianD2 explică (pentru danbnz):

Pai si care companie zici ca este mai buna?

| danbnz a răspuns (pentru LupuMarianD2):

Din auzite, Glovo...
Dar mai bine intreaba-i pe astia:
https://www.facebook.com/groups/319145139433877/

| Mirel4412 a răspuns:

Din cate stiu, plata se face pe comanda, nu ai un salariu fix, cum presupui tu.