| BuLaNNNeL a întrebat:

Se pot castiga bani pe Internet fara investitii, legal si sigur si când zic bani nu ma refer la sume mari, ci acolo de buzunar saptamanal?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
poti completa si sondaje online
http://www.exprim.ro

| TheK a răspuns:

Viata nu este un joc.Si cand zic joc, ma refer la cele de pe telefon.Cand intri pe joc sa iti dea ca rasplata 250 de banuti virtuali pentru ca intri in fiecare zi.
Pentru a primi "ceva la buzunar acolo" trebuie sa muncesti. Adica gandeste-te putin. "Pentru ca ne-ai accesat site-ul primesti 10 lei"-ca vor ei sa-ti dea bani de pomana.happy
winking

| BuLaNNNeL explică (pentru TheK):

Ai mare dreptate laughing voi termina liceul si îmi voi castiga proprii bănuți de data aceasta reali happy