| Paul754880338 a întrebat:

Salut si la multi ani! Stie cineva, va rog, unde as putea gasi de inchiriat un garaj cu suprafata de 40 mp, apa curent si toaleta in Bucuresti? De preferat, dar nu esential in sectorul 6. Mai exact ar trebui sa fie pretabil pentru un atelier de detailing. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Incearca pe la valea cascadelor poate pe acolo sa gasesti ceva.

| Paul754880338 explică (pentru dinaprilie):

Multumesc! Am fost acolo dar nu am gasit ceva pretabil pentru ce caut eu.

| dinaprilie a răspuns (pentru Paul754880338):

Ok. Acum, na si in functie se posibilitatile tale financiare poate daca ai gasi un petec de teren cu utilitati chiar si in zona valea cascadelor sau alt undeva ai putea "amplasa" un garaj din panouri sandwich. Ar trebuii sa nu fie mai mult de 4000-5000 euro. Doar o idee, nu da cu parul. Dealtfe mult succes.

| Paul754880338 explică (pentru dinaprilie):

Multumesc! M-am gandit si la asta, doar ca terenul in Bucuresti este putin supraevaluat ca pret. Oricum multumesc! Am sa mai astept doua pandemii ca preturile sa revina la normal :-).

| dinaprilie a răspuns (pentru Paul754880338):

happy