| Mih78585667 a întrebat:

Salut, spuneti va rog niste joburi online sa stau acasă la laptop și să lucrez având doar liceul, va rog.

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Https://ecmero.com/? ref=318284
Trebuie doar sa te înregistrezi și sa răspunzi la niște sondaje. Primești pe fiecare sondaj 1, 6 euro.

Poți sa scoți banii doar dacă faci 200euro.

Eu sunt încă la început nu stiu dacă este adevărat însă voi vedea.
Supcces.

| anonymus4106 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ecmero e țeapă. Au mai întrebat pe TPU și n-a venit nimeni cu vreo dovadă că a scos banii.

6 răspunsuri:
| PeeWee96 a răspuns:

Daca stai acasa nu te plateste nimeni si daca o face nu o sa poti trai dupa o zi pe alta!
In concluzie la munca nu la intins mana!

| Mih78585667 explică (pentru PeeWee96):

Da ba câți 55 ani ani ai?

| PeeWee96 a răspuns:

Nu are rost sa ma cert cu tine aici, oricum esti un puști care pierde vremea pe net dându-se interesant!? Lăsate, nu-i de tine?

| Mih78585667 explică (pentru PeeWee96):

Cu ce mă dau interesant tataie?