| iiRadu a întrebat:

Salut,
Stie cineva ce cod trebuie sa pun la PayPal
Am incercat recent sa imi creez un cont dar eu am card prin Banca Transilvania (Visa Electron) si dupa ce iti creezi contul spune sa verific ceva am verificat emailul dar mai spune ceva de cont ca trebuie retrasi 1, 5 euro cum sa dau accept sau sa verific ma refer la banca transilvania am tastat codul dupa spatele cardului parca asa ceva cere trebuie sa pun si dupa fata cardului ceva in afara de numarul cardului?
Daca ai cont la paypal cu banca transilvania spune-mi si mie cum ai facut.

Cateva poze aici:
Fata Cardului
http://i1358.photobucket.com/albums/q780/irdirect/Depup_ zps8f26863f.jpg
Spatele Cardului
http://i1358.photobucket.com/......1a1d3c.jpg

Scrieti pasi usori daca se poate si sa fie cu banca transilvania.

Răspuns Câştigător
| Annitu30 a răspuns:

Trebuie sa mergi la banca si sa-ti dea ei un cod de 4 cifre.

2 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Invata sa fii coerent in exprimare!

Suna la numarul verde BT sau echivalent si inbreaba care sunt datele aflate pe extrasul de contul in dreptul tranzactiei PayPal de 1. 5eur!

Daca ai IB poti cauta chiar tu informatia asta, te uiti si la tranzactii in asteptare!

| iiRadu explică (pentru IonutDX):

Daca stiai ca nu dai un raspuns corect de ce mai chinui tastele, eu am vrut ajutor nu criticari tongue