| StancuA777 a întrebat:

Salut... Stie cineva cum pot baga bani din contul de paysafe pe contul de paypal ( in aplicatii ca n am carduri pentru ele) sau stie cineva vreun site de comenzi online de haine unde se plateste cu paysafe?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din contul de paysafe NU se pot baga bani in paypal.
Paypalul se alimenteaza singur DOAR din contul tau bancar, sau credit cardul tau, legate in prealabil si verificat legal, de Paypal.
Cu paysafe poti plati o factura de utilitati, dar marea majoritate a site-urilor de haine vor bani cash la livare, sau credit card Visa ori mastercard.