| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva cum scot banii din contul de economii ING? S-au strans destul de multi si nu stiu sa ii scot, trebuie sa merg la banca sau pot sa-i transfer in contul principal din homebank?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii transferi din homebank în contul principal

| sierra1 a răspuns:

Dacă e un depozit, trebuie să mergi la ghișeu (orice ghișeu al ing)

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

Și ce o sa dacă la ghișeu. ING nu face operațiuni cu cash decât în puține, foarte puține sedii principale din orașele mari.

| Peridava a răspuns:

Hahaha, eu nu stiu cum sa-i strang, si tu nu stii cum sa-i scoti? Daca nu ai un card atasat contului, mergi la Banca.