| Boncea_Narcis_1994 a întrebat:

Salut,stie cineva daca au lucrat bancile ieri? Ideea e ca cineva a efectuat ieri la ora 11, 12 un transfer bancar online catre mine ..am doar cont deschis la banca nu online banking ..si vreau sa stiu daca bani trebuiau sa ajunga deja...mi-e teama ca mi-am luat o teapa.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bancile nu au lucrat ieri, a fost zi de sarbatoare legala pentru toti.
Cand o sa primesti banii depinde de faptul ca ai contul la aceeasi banca sau la alta banca. Daca e la aceeasi banca o sa-ti intre astazi, daca este la alta banca o sa-ti intre maine sau poimaine.

| Boncea_Narcis_1994 explică (pentru Ioandelasal):

Si exista vreo posibilitate sa verific daca s-a efectuat transferul? ...ma refer eu care primeste bani ..imi fac griji ca mi-am luat bani si vreau sa fiu sigur.

| Boncea_Narcis_1994 explică (pentru Boncea_Narcis_1994):

Si exista vreo posibilitate sa verific daca s-a efectuat transferul? ...ma refer eu care primeste bani ..imi fac griji ca mi-am luat teapa si vreau sa fiu sigur ca s-a efectuat transferul

| Boncea_Narcis_1994 explică (pentru Ioandelasal):

Si exista vreo posibilitate sa verific daca s-a efectuat transferul? ...ma refer eu care primeste bani ..imi fac griji ca mi-am luat teapa si vreau sa fiu sigur ca transferul s-a efectuat

| Ioandelasal a răspuns (pentru Boncea_Narcis_1994):

Solicita-i la cel care trebuia sa-ti plateasca sa-ti trimita chitanta de depunere (daca ti-a depus banii in cont) sau ordinul de plata, vizat de banca.

5 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Ieri nu au lucrat bancile.