| Negrea_Mihai_1999 a întrebat:

stie cineva daca poti sa achizitionezi un telefon de la media mark in 4-5 rate?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da, se poate. 12 sau 24 e numarul maxim de rate permis, fara sa platesti dobanda. Tu poti face contractul pe 6 rate si in luna a 4 a sau a 5 a platesti integral si ai rezolvat.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Mediamarkt din ce tara, ca e lant in mai multe tari.
De la cel din Germania se poate si in rate, probabil si in celelalte tari.

| Negrea_Mihai_1999 explică (pentru antimulte):

Germania...da dar ma refer daca se poate decat in 4-5 rate nu in 12 sau 24

| Negrea_Mihai_1999 explică (pentru antimulte):

Mersi

| antimulte a răspuns (pentru Negrea_Mihai_1999):

Da, se poate. 12 sau 24 e numarul maxim de rate permis, fara sa platesti dobanda. Tu poti face contractul pe 6 rate si in luna a 4 a sau a 5 a platesti integral si ai rezolvat.