| musculo a întrebat:

Stie cineva daca se vor face licitatii cu bagaje pierdute in aeroporturile din Romania?
Daca da imi puteti da niste date?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cum adica?
Crezi ca raman bagaje pe care nu le revendica nimeni?
Te ineli amarnic.
Tot ce se rataceste se returneaza.

| musculo explică (pentru zdrangoi):

In alte tari se fac... daca se pierd iar dupa o perioada de timp nu le revendica nimeni sunt scoase la licitatie

| zdrangoi a răspuns (pentru musculo):

N-am stiut.
probabil raman nerevendicate numai obiecte care practic nu au valoare.

| Simionica_Marian_1970 a răspuns:

Probabil,repet,probabil cei care lucreaza la aeroport le desfac(dupa o perioada de timp) si le impart intre ei, dupa pozitia ocupata in sistem.Cel putin asa era cand am facut armata acolo.