| Gamergusti a întrebat:

Salut, știe cineva daca site-ul adsonhub.ro e legit și dacă chiar plătește? Am 50 de lei pe el și vreau să-i retrag dar nu știu, căci știu pe cineva care a făcut o retragere de 78 de lei și îi zice sa astepte.

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Nimeni nu poate stii daca e legit sau nu. Site-urile PTC serioase au vechime(spre exemplu neobux care are 12 ani), iar seriozitatea se constata atunci cand se fac platile chiar si dupa ani de zile.

Adsonhub are prea putin timp de la infiintare, si nu se poate stii cat de serios este.