| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva in ce zi a lunii intra alocatiile pe card (Banca Transilvania)?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luna asta am primit-o, voiam sa stiu luna viitoare cam pe ce data o vor baga. Ca nu am fost la banca lunar sa vad pe ce data o baga de obicei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca luna asta ai primit o noteaza ti undeva data la care ai primit o, si luna viitoare o vei primii la fel la acceasi dată sau cu 1 zi sau două întîrzîiere daca data la care o luai de obicei pică sîmbăta sau duminica cand majoritatea sunt inchise.

| Denisaregina a răspuns:

In general alocatia pe card se plateste mai tarziu decat la posta. Cam pe 17-20 ale lunii.