| Geani645 a întrebat:

Stie cineva un site serios pe care se fac bani?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Upwork.com si freelancer.com - sunt site-uri profesionale unde se plateste foarte bine, dar se si munceste pe masura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com
Proiectele de programare se platesc bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

La asa intrebare, site-ul ala e cam mult.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Upwork e o mizerie intoxicata cu indieni si pakistanezi care se vind pe doi lei. E bun de facut ceva experienta si - poate - sa prinzi un client-doi cu care sa relationezi direct, atit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adf.ly

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!