| keynesgirl a întrebat:

stiti cumva daca pot cumpara din Romania un timbru pentru o scrisoare care va fi trimisa din Anglia in Romania? multumesc :*

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Scuze! Intrebarea ta trebuia sa fie mai explicita. Nu cunosti pe cineva in Anglia care ar putea sa-ti trimita un timbru sau caruia sa-i trmiti scrisoarea sa ti-o timbreze?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ce minunat pentru tine ca prostia nu are manifestari dureroase...

| keynesgirl explică (pentru noktambul):

Multumesc foarte mult. eu doar am pus o intrebare deoarece nu am mai folosit posta pana acum si vreau sa trimit un fan mail in Anglia si imi trebuie si SASE(self addressed stamped envelope) pe care va trebui sa o adaug in scrisoare mea dar ok, haide sa jignim!

| keynesgirl explică (pentru noktambul):

Da,stiu ca nu am fost prea explicita. Ar fi tatal unei prietene, o sa incerc cumva. Multumesc mult!

| noktambul a răspuns (pentru keynesgirl):

Scuze! Intrebarea ta trebuia sa fie mai explicita. Nu cunosti pe cineva in Anglia care ar putea sa-ti trimita un timbru sau caruia sa-i trmiti scrisoarea sa ti-o timbreze?