| Alex99_5691 a întrebat:

Stiti vreo metoda prin care se pot face bani pe internet? (rog seriozitate, nu linkuri redirecte spre porcarii) dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Joker1305 a răspuns:

Pai cu ajutorul site-urilor acestea:
bubblews.com
adf.ly
adfoc.us poti sa faci bani prin vizulizari si like-uri happy sau daca te pricepi la pariuri sportive, iti recomand site-ul asta: sportsplays.com deoarece primesti 1 dolar cand te inregistrezi si cu dolarul respectiv poti paria, gasesti mai multe informatii despre acest site, pe youtube

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei seriozitate trebuie sa oferi lucruri seriose precum programare, webdesign, seo

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

Plus research, content editing, de-astea. Pe scurt, LA MUNCA!

| suntserios a răspuns (pentru KodrutZ):

Lasa ca lui i a palcut mai mult raspunsul cu vizualizari si like uri

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

Sau "deoarece primesti 1 dolar". Wow, 1 dolar la inscriere!

| TiberiuFasole a răspuns:

Youtube sau campionate de League Of Legend( la campionate ma refer la cam orice joc, dar trebuie sa fi bun)

| Trandafirii a răspuns:

Cu Xlove cam big grin

| forthewicked a răspuns:

Http://www.betit.ro/......te-review/

https://www.tsu.co

Caută tutoriale pe youtube și vei vedea cum se folosește. Merge 100%, o vecină a câștigat 40 de dolari.

| andreo92 a răspuns:

Salutare,
Depinde de cati ani ai si cat te pricepi la scrisul articolelor, eu am un site care promoveaza cartile. Daca esti interesat putem forma un parteneriat iar banii castigati din cartile vandute de tine iti revin in totalitatehappy

| AdrianSandu a răspuns:

Salut Alex, mai poți face bani pe internet creând și vânzând produsele tale informaționale în format PDF, poți vinde produsele altuia printr-un program de afiliere, sau prin reclame plătite pe site-ul tău de la Adsense.

Care te interesează cel mai mult?

| Dan_Gabriel_Popescu_1989 a răspuns:

Http://www.sportsplays.com/craws.html Incearca, este un site de pariuri in care nu ai de facut mare lucru, in timp ce folosesti pc-ul stai logat pe site si vei primi pana la 1 dolar bonus pe zi din generarea unor videoclipuri:).
La randul lor cu dolari acestia daca stii sa pariezi iti vei creste foarte repede balanta contului.
Te astept pe site pentru mai multe informatii si pentru ajutor, salutari!