| IulianDn a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 16 ani, sunt din Ploiesti si vreau sa ma angajez pe timpul verii. De vreo doua luni tot caut si nimic... Stiti vreo firma de impartit pliante care ar fi dispusi sa angajeze minori?

3 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Bux-uri frate?:|
Faceam din astea acum 3 ani si castigam cam 2$/luna:)).
Aici trebuie investitie si degeaba investesti daca nu sti cum.

Incearca VivaSMS, castigi mai mult chiar si din prima zi decat la BUX si nici nu faci nimic.
http://www.youtube.com/watch?v=4-RRETZoeYw

Informatii si ajutor: jus7_me95 sau PM

| OneDream a răspuns:

Chestia e ca si eu am cautat si nu gasesc un summer job, pentru ca nu aveam experiente pentru un job!

| IulianDn explică (pentru OneDream):

Chestia cu "experienta nșpe mii de ani in domeniu" mi se pare o prostie... Chit ca iti cauti un job de vara sau unul pe o perioada mai mare, mai ales daca e primul tau job nu ai cum sa ai experienta.