| Geani645 a întrebat:

Sunt bănci care acordă împrumuturi tinerilor fără loc de muncă?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Exista ceva imprumuturi pentru studenți dar si alea au conditiile lor

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred. Și dacă ai avea un job, băncile au și alte pretenții, de exemplu solicită să ai minim 3-6 luni vechime la ultimul lor de muncă.

| Andreeush a răspuns:

Nu, banca trebuie să aibă o garanție precum că își va recupera banii împrumutați.

| CorbuGeanina2000 a răspuns:

Buna,nu pentru ca nu ai un venit lunar asigurat iar ei trebuie sa-și primească bani înapoi.