| Ciprian20047 a întrebat:

Sunt fotograf, dar nu am foarte multa experienta. Am primit o oferta de la elevii unei clase de a 8 a si ma intreb unde as putea sa le fac albume si la ce pret ( in clasa sunt aprox. 10 )?

Răspuns Câştigător
| superAndrei a răspuns:

Poti incerca online pe www.CeweFotocarte.com,iar eu in clasa a 8a am dat pe sedinta foto 80 de lei, si albumul nu mai stiu exact cat a fost, dar te profilezi dupa cat de scmp e albumul si printarea+timpul tau de aranjare, editare si executare :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru superAndrei):

Site-ul nu merge, cat despre site, eu cred ca el vrea sa cumpere albumene, cu editarea pozelor nici nu trebuie sa te chinui daca ai un dslr, daca stii cum sa le faci, scazi o gramada de timp pentru editarea pozelor. si le lasa direct asa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuia intai sa pui asta la punct. Sa cauti albume, le ceri o monstra sau cumperi unul, apoi te apuci de proiect happy