| RobyeeXd a întrebat:

Sunt interesat sa cumpar un iPhone 5S de pe Apple.com. Ei bine...Ma puteti ajuta sa duc la bun sfarsit acest lucru? Am o problema...Nu prea stiu cum sa fac comanda online din America spre Romania. Va rog frumos sa ma ajutati.! Funda!

2 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Stii ca au iphone 5s la selgros, nu? de ce sa te complici atat...

| RobyeeXd explică (pentru Mirunelu):

Pai am observat ca e mai ieftin adica pe apple.com scrie ca e 649 $ versiunea 16gb care ar fi 2100 lei. Pe cand aici in Romania e 3600 lei -4500 lei.