| Eusunt132 a întrebat:

Salut, tatăl meu a pus 10 lei pe un bilet la superbet la un meci de football care începe la 8 seara. Sa răzgândit și vrea sa scoată bănuți, cum poate sa anuleze biletul

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tatăl sau tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i mai poate scoate, sa stea linistit a pierdut doar 10 lei sa i considere furati, poate va cîstiga 1000 de lei, sa astepte terminarea meciului si va vedea daca a cistigat sau nu, iar pe viitor o sa stie sa numai puna bani la pariuri sau va fi atent pe ce echipă pariaza.

| johnnny123 a răspuns:

Uite o întrebare mai bună: Dacă nu-și permite să piardă 10 lei, de ce joacă la pariuri?

| Eusunt132 explică (pentru johnnny123):

Tine cu steaua, a greșit meciul. A pus meci pe cine nu susține laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru Eusunt132):

Ce importanță are cu cine ține? La pariuri nu pariezi întotdeauna pe cine susții, ci pe cine crezi că va câștiga... Este o distincție acolo, dar poate e prea subtilă.

Și totuși, revin la ideea inițială: dacă ține atât de mult la 10 lei, atunci nu ar trebui să joace la pariuri niciodată.

| sierra1 a răspuns (pentru johnnny123):

Bineee Johnnny! (cu 3 de "n"?)

| CIaudiu a răspuns:

Moare dupa 10RON?

| king5151 a răspuns:

Nu poate sa nu aleze biletul.