| ThinkDifferent a întrebat:

Salut, Tocmai ce am facut o comanda de pe internet de un tricou si am platit cu cardul, doar ca la adresa de facturare am uitat sa-mi pun al 2-lea nume. Poate sa-mi respinga comanda curierul din cauza asta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu lol rolling on the floor Nici n-are de unde sa stie ca ai tu un al 2-leaprenume, nici macar buletinu nu ti-l cere. Aluia ii pasa sa dea coletu si daca e cazu sa ia banii, nu sta sa verifice acte si porcarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il doare la pix pe curier cum te cheama pe tine

| Furnicuta000 a răspuns:

Crezi ca pe curier il intereseaza sa iti verifice numele in buletin? Te suna, ii raspunzi, iti da pachetul si pleaca. Atata timp cat tu raspunzi la nr de telefon care insoteste pachetul inseamna ca despre tine e vorba. Eventual iti cere o serie de buletin.