| Alesandro1234 a întrebat:

Tocmai ce mi-am făcut master card, și un prieten m-a rugat să-i dai vreo 10 euro din banii pe care-i am, el după ce a achitat plata online ia apărut pe mail Nr de receipt sau receive nu mai știu, datele de facturare și restul, iar mi-e trebuie să-mi apară ceva că el a făcut acea cumpărare? Sau doar vad caci balanta de pe card a scăzut cu 10 euro?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai internet banking o sa-ti apara in cont. Daca nu, trebuie sa mergi la banca si sa ceri un extras de cont.