| kakadelu a întrebat:

Salut.
Tocmai mi-am facut un cont pe PayPal, doar ca, atunci cand incerc sa adaug cardul de credit ( de la BCR, este pentru juniori, facut pe numele meu ) imi apare eroarea asta : " We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card. ".
Vreo idee? de la ce poate fi?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Cei de la PayPal nu accepta toate tipurile de card.
Cardurile de debit, in general, nu sunt acceptate.

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Fa cont pe www.skrill.com sunt mai buni ca moneybookers si poti primi si de la ei card, paypalu sunt mai dificili.

| kakadelu explică (pentru Marius_Spataru_1985):

La inregistrare spune ca trebuie sa am cel putin 18 ani, deocamdat abia am 17 happy