| Stefan33Pavel a întrebat:

Salut tpi,daca fac cont de revolut, am inteles daca fac plata cu cardul primesc 50 de lei,si din aplicația revolut pot sa plătesc direct cu telefonul,înainte de a veni cardul,ca trebuie sa alimetesc cardul,si daca a face plata cu telefonul,e diferenta de telefon daca am cont de revolut,sau daca instalez o aplicate,daca instalez aplicatie cum pot sa iau datele de la card daca cardul încă nu a venit, multumesc mult

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In aplicatie vei genera un card virtual. Vei plati cu ajutorul aluia. Ia de aici invite ca sa fim siguri ca o sa primesti 50 - nu stiu cum e cu conturile noi facute din tzeava - https://revolut.com/referral/nistorjbh! G10D21

| laSoledad a răspuns:

"trebuie sa alimetesc cardul" Dai dovada de o slaba stapanire a limbii romane, cum vei putea tu sa stapanesti banii de pe card?!

Apropo, esti doar unul din multele oi ale turmei hipnotizate de trendul "imi fac si eu x pentru ca primesc bani moca", apoi vii pe TPU sa ne intrebi tampenii de astea. E dezamagitor.