| andrei733 a întrebat:

Salut tpu.acum cateva luni am dat un cont de okazii unui utilizator,iar acum am primit un mesaj cu instiintarea de plata, dar eu numai am contul.trebuie sa platesc eu?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, LoVeStEaUa24! In primul rand trebuie sa stii ca regulamentul Okazii.ro interzice comercializarea conturilor sau transferul acestora catre alte persoane. Pe langa aceasta prevedere trebuie sa ai in vedere ca nu stii pentru ce este folosit mai departe contul tau. Ca sa te feresti de orice fel de probleme este indicat sa nu iti dai datele contului nimanui. In ceea ce priveste datoria contului, aceasta trebuie sa fie achitata de persoana care il foloeseste. Daca mai ai nevoie de ajutor te rog sa ne scrii la suport@okazii.ro sau sa ne suni la 0374652944. Bafta in Champions League happy

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa plateasca cel care a facut cumparaturile! Probabil a si platit ceea ce a cumparat.

| Dismally a răspuns:

Daca nu mai este contul tau nu trebuie sa platesti.

| KodrutZ a răspuns (pentru Dismally):

Daca el "a dat" contul dind parola si user name-ul unui gigel, insa datele din cont raminind ale lui, o sa plateasca. Fiindca prostia costa, de aia.

| Dismally a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu este obligat, daca nu plateste cei de la okazii ii vor inchide contul si avand in vedere ca nu-l mai foloseste nu il afecteaza cu nimic.

| KodrutZ a răspuns (pentru Dismally):

Serios? Pai cu politica site-ului cum ramine? Ai cont pe numele tau, cind e de platit, platesti! Okazii e o entitate legala, deci il poate da in judecata pentru recuperarea prejudiciului. Desigur ca probabil e o suma mica pentru care nu se vor agita, dar eu zic ca idee.

| Dismally a răspuns (pentru KodrutZ):

Prejudiciu de 0, 2 euro probabil happy Nu se complica nimeni pentru sume atat de mici.

| ScootyPeter a răspuns:

Sunt de acord cu neluL!