| spidy a întrebat:

ai sanse la angajare cu niste cursuri de web design? nu facultate doar cursuri de programare,design, etc...si daca da, la inceput ca web designer cat castigi?
faza e ca am luat bacu in vara,dar nu am intrat la facultate, si vreau sa fac niste cursuri sa castig un ban...astept pareri si sfaturi! Multumesc!

4 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Da.
De la 1 000 eur
Ce cursuri vrei sa faci? Multe sunt pidere de timp te invata putin html sui css si asta e tot.
Eu sunt la baza promator si desinger web dar ma ocup de afaceri online. Cei de la eurocor au un curs bun.

| spidy explică (pentru TuguiMihai1):

Salut,uite id-ul meu andrei_alex08... poate vorbim mai multe!

| spidy explică (pentru TuguiMihai1):

Interesant,uite id-ul meu andrei_alex08 poate vorbim mai multe!

P.S daca ai mai primit un mesaj cred ca este eroare la ei pe site.

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru spidy):

Aduga maca prieten facebook si vb pe facebook
Ai linkul in profil-ul TPU