| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani și vreau să îmi cumpăr un IPhone. Cum pot să fac bani pentru acesta? Am 200 de lei din suma totală. rolling on the floor) (3200 lei)
DAU FUNDĂ!
Ai mei sunt de părere că nu merită atâția bani un telefon, dar dacă îi strâng nu se opun și mi-l comandă! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le cumperi colegilor la scoala mancare si pui comision. De exemplu le zici pe grupul clasei:cine vrea mancare de la KFC/Mc? Si de exemplu la o chestie care acolo costa 5 lei tu pui pretul de 7 lei. Si chiar daca pare putin, banii se strang incetul cu incetul.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si crezi ca nu au dreptate ca nu merita atatia bani un telefon?

| Jack20Wan a răspuns:

Tot ce trebuie sa faceți este sa va Jucați jocurile din aplicație strângeți tichete si apoi le transformați in dolari pe care puteți să i scoateți in PayPal, pe card când ajungeți la suma de 10 dolari. Dati pe link-ul asta https://www.winrgames.com/wgw/ref?code=3M5AD sa va descarcati aplicați, va Creați un cont și începeți sa va Jucați. Intrați in meniul jocului pe undeva pe acolo va apare "Invite Code" scrieți codul acesta 3M5AD si veți primi 2 dolari. Încearcă merita!