| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am inteles ca la 14 ani pot sa imi fac card (insotit de parinte), voiam sa imi fac card pentru paypal, jocuri si in special sa fac bani din sondaje si ce mai gasesc, dar am inteles de la un var ca doar pot sa imi iau bursa si alocatia pe card si ca nu pot oarecum sa il folosesc, imi spuneti si mie daca pot sau nu? Sau daca nu pot asa in ce alta modalitate as putea? Dau funda (daca se poate sa nu ma luati cu nu stiu ce limbaj)

2 răspunsuri:
| qcristi a răspuns:

Pentru Paypal trebuie sa ai 18 ani, altfel iti blocheaza contul pana la implinirea varstei de 18 ani (cel putin eu asa am patit)
Daca vrei sa iti faci doar pentru bani din sondaje, sfatul meu e sa renunti la idee...

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Se poate zsa il folosesti! Daca te intereseaza sa faci bani prin sondaje poti da click aici https://bit.ly/3F77JHR