| vlad4cs a întrebat:

Am 14, mi -am facut un card visa electron la bt.am încercat sa il atasez unui cont paypal dar mereu primesc o eroare. Am incercat sa atasez si contul bancar, am primit un mail de la paypal ca miau trimis niste bani pe contul bancar si un cod ca sa il pot verifica. Am fost la banca, am cerut extrasul de cont dar nu am primit nimic de la paypal.ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Nu poti sa vezi online, imediat dupa ce iti trimit?

| JackGuy a răspuns:

Abonează-te la internet banking pentru 1 leu/lună şi poți să vezi mai simplu codul de confirmare de la paypal. Dacă cardul nu e VISA s-ar putea să întâmpini dificultăți. Şi mie mi-a dat recent eroare când am încercat să ataşez un MasterCard.

| vlad4cs explică:

Am citit pe net ca trebuie sa modific limtele de transactionare pe internet ale cardului.am fost la bancă Si i-am spus doamnei de acolo ca vreau sa modific limitele.m-a întrebat de ce vreau sa le modific si i-am spus ca pentru paypal.aia mi-a zis ca nu pot pentru ca am sub 18 ani, si pentru un cont paypal imi trebuie 18 ani minim. a zis ca se mai interesează si ma suna. daca imi activez internet banking pot oare sa modific limitele de tranzacţionare direct de pe siteul bt24?