| Denis123456 a întrebat:

am 15 ani si as dori sa stii cum as putea face bani pe internet,sa fie cat de cat execrabil metoda,nu vreau sa-mi deschid afaceri sau nu stiu ce, vreun site sau aplicatie pa care faci bani usor? dau funda? (nu vreau aplicatii unde descarc jocuri) (accept si aplicati care contin gift card) repet, nu vreau sa descarc jocuri ca sa primesc nu stiu ce puncte

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"pa care faci bani usor"

daca s ar face asa usor banii, am fi toti milionari

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

+1 se trezesc și ăștia că au chef de făcut bani ușor

| johnnny123 a răspuns:

EXECRÁBIL, -Ă, execrabili, -e, adj. Respingător, detestabil, dezgustător, oribil.

Vrei să faci bani pe internet într-un mod execrabil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face bani din freelancer. Dar trebuie sa ai cunostinte IT si multe chestii de informatica.