| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am 16 ani si as vrea sa ma angajez undeva in timpul vacantei de vara, m-am gandit la ospatar dar nu sunt foarte indemanatic sau sociabil, am gasit un anunt in care se cauta operator peco, in ce consta mai exact acest job? Astept si alte propuneri de la voi (exclud din start jobul de livrator (ex Glovo, etc) si cel de ospatar/barman. (Am cunostine in domeniul it)

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Operator peco dă benzină și încasează banii.

| mi25 a răspuns:

Ca operator peco trebuie sa ai 18 ani, deoarece ai gestiune si manevrezi bunuri si bani.