| doiaruxxx a întrebat:

Am 16 ani si de ceva timp vreau sa investesc niste bani dar nu stiu in ce... Vreau sa mentionez ca locuiesc in mediu' rural. Daca stiti ceva in care pot investi va rog sa ma ajutati...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna niste bani... ca maruntitul nu inseamna bani de investit

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Depinde ce capital ai happy
Cumpara actiuni la bursa la soc solide.Se poate incepe si cu 2000 de lei.
E bine ca vrei sa investesti.Cei mai multi la varsta ta arunca cu bani pe bautura si femei happy

| Alexandra4500 a răspuns:

Investeste in tine.winking