| CuriosEL a întrebat:

Am 50 de lei, am 17 ani, si as vrea sa incep o mica afacere, orice din ce o sa iasa bani, dati-mi idei va rog frumoswinking, cea mai buna are FUNDA!

3 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,hmm o afacere buna ar fi sa iei din China memory ram de 4-8gb cu 1$-2$ si sa le vinzi in Romania cu 100lei.
Mai am o idee, poti sa te faci youtuber daca ai talenthappy

| rosi87 a răspuns:

Te duci la jocurile alea gen (bagi o fisa si ai sansa sa castigi s5, note 4, cehi de la masina, alti bani).Un coleg de la min din clasa a jucat la o dintr-asta si a luat un note 4(a bagat doar 6 lei laughing )

| CuriosEL explică (pentru rosi87):

Buna, ideea, sa vad daca cineva te ia tongue.