| AlexAxelAlexAxel a întrebat:

Am aproape 17 ani si vreau sa castig ceva bani in timpul veri big grin.
Caut ceva de lucru. orice credeti ca ar putea face un adolescent.
Daca ma incadrez cu timpul pot veni si in timpul anului scolar dupa ce ies de la cursuri big grin
apropo sunt din judetul sibiu, si caut cat mai aproape deoarece eu sunt din saliste big grin si voi fi nevoit sa fac naveta big grin

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia frumos un tren pina la mare si gasesti de lucru si cazare oferita de angajator la fata locului.

| Extraterestru2 a răspuns:

Vii cioban la cineva de prin Jina, Poiana, Tilisca laughing)

| Antonicuta4 a răspuns:

Pai poti vinde inghetata multi adolescent poti face asta si esti acceptat si ca varsta fiindca la multe locuri de munca trebuie sa fii major gasesti locuri unde se vinde inghetata si intrebi daca fac angajari nu I nevoie de experienta!
Sper ca te-am ajutat!