| Andrei1256 a întrebat:

Am facut 18 ani pe 15 06 2001 in clasa a 11 a, in momentul actual am trecut a 12 a. Mi-am facut cerere la secretariat cu o săptămână înainte sa fac 18 ani pentru prelungirea alocației, am completat actele si Mi-am trecut sa primesc pe cardul bancar.Au trecut 3 luni si inca nu am primit nimic pe card, nici eu nici un coleg care dorește prin posta..Stie cineva Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Și mie mi-a întârziat vreo 4 luni alocația. O sa o primești și pe lunile respective, imediat ce depinde liceul cererea ta de alocație unde trebuie.