| DJock a întrebat:

Am gasit de curand, ma rog nu am descoperit recent dar acum l-am accesat, un site numit amazon.
Din cate inteleg site-ul este international si e cu peste 15-25% mai ieftin decat site-urile de shopping romanesti, insa nu inteleg daca taxa de transport este mare, nu am mai cumparat nimic vreodata de pe un site de genul acesta,(adica nu romanesc) si nu stiu cum sta treaba cu transportul, banuiesc ca nu este gratis, dar nu ma trezesc cu avionul la poarta si cu taxa de bilet la clasa intai cu care a venit coletul, nu?
De asemenea, pe site totul este in $, dar banuiesc ca nu pot plati cu lei sau euro (nu in sensul 1000lei=1000$, ci valoarea adevarata), sau pot?
Va rog, in cazul in care ati achizitionat ceva de pe acest site sau de pe un site similar sa imi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Postolache_Danyel_1990 a răspuns:

Merge sa platesti cu card bancar in lei cu transportul iti arata cat te costa ce vrei sa comanzi la factura totala pret produs +transport