| Nicusor006 a întrebat:

am iesit recent de pe bancile scolii, am luat bacul cu 6, 77 si as vrea sa ma duc in Franta sau Spania sau Anglia la munca ca sofer duba, am permis de 1 an am fost dat la scoala de mic si am o pricepere la volan, conduceam de mic.
Vreau sa stiu salariile ca sofer duba, as vrea sa fie peste 2000euro si sa nu scada mai mult.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

2000 de euro pe duba? sa fi sanatos laughing 2000 de euro se ia ca sofer profesionist incepator laughing

| Cosmin86 a răspuns:

6.77 e nota? laughing

| Nicusor006 explică (pentru Cosmin86):

Dar ce e?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nicusor006):

Ceva cu care nu poti sa te lauzi... notele incep de la 9.