| albertdexter a întrebat:

am inceput sa construiesc un nou site vreau sa stiu daca arata bine voi ce parere aveti
https://www.foraje-puturi-bucuresti.ro/

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da, arata bine si apreciez ceea ce faci daca tu te ocupi de foraje...

| Dismally a răspuns:

Cred ca este mult prea incarcat pentru ce vrei tu sa faci. Ai nevoie de un design simplu, pune accesul pe text nu pe imagini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte incarcat! Nu imi place sa caut pe multe pagini pana gasesc ce vreau, un design relativ simplu iti trebuia tie, nu complicat, cu cms-uri si html5 si etc. Fa ceva simplu, arata-le lumii o filmare sau ceva de genul pentru constructia acelui put, cum se munceste si etc, poze reale, nu luate de pe internet si etc. Asta nu mi se pare a fi deloc real ceea ce este pe site-ul tau, fac de ceva timp site-uri, cum vor clientii, dar al tau e supraincarcat, pana caut aia, imi da altceva, ma uit la poze vad fake totul, nu-i ok!